Equipo

“Traballar en equipo non é unha virtude, é unha eleción consciente e voluntaria que xorde construíndo lazos de confianza baseados na vulnerabilidade humana que mostran os integrantes do equipo, ante os seus erros, temores, e dificultades”. Patrick Lencioni.

Pablo Figueroa

Asesor económico pablo.figueroa@algalia.com Ext 524

Ángel Rodríguez

Asesor e consultor económico angel.rodriguez@algalia.com

Isaura Vilas

Técnica laboral isaura.vilas@algalia.com Ext 531

Ana López

Administración ana.lopez@algalia.com Ext 540

Sonia Peña

Técnica económica sonia.pena@algalia.com Ext 542

default image

Natalia García

Técnica  económica natalia.garcia@algalia.com Ext 511

Rafael Carrasco

Responsable de persoal e asesor laboral rafa.carrasco@algalia.com

default image

Maite Vazquez

Asesora laboral maite.vazquez@algalia.com Ext 543

María Romero

Asesora económica maria.romero@algalia.com Ext 515

David Pereiro

Consultor david.pereiro@algalia.com

default image

Begoña Alonso

Asesora económica bego.alonso@algalia.com Ext 529

Jorge Rodríguez

Responsable servizo económico jorge.rodriguez@algalia.com

Javier Leis

Asesor económico javier.leis@algalia.com Ext 512

Miguel Barbosa

Responsable de consultoría e consultor miguel.barbosa@algalia.com

default image

Ana Rodríguez

Asesora  laboral ana.rodriguez@algalia.com Ext 535

Celso Gándara

Xerente celso.gandara@algalia.com

David Rodríguez

Técnico económico david.rodriguez@algalia.com Ext 521

Merchi González

Asesora laboral merchi.gonzalez@algalia.com Ext 546

Elisa Mandado

Técnica laboral elisa.mandado@algalia.com Ext 530

Chus Rial

Técnica económica chus.rial@algalia.com Ext 522

Íñigo Bandrés

Asesor Económico inigo.bandres@algalia.com Ext 527

default image

Marta Armada

Responsable servizo laboral marta.armada@algalia.com  

default image

Santiago Campelos

Consultor santiago.campelos@algalia.com Ext 545

Lupe Martínez

Administración algalia@algalia.com Ext 520