Equipo

“Traballar en equipo non é unha virtude, é unha eleción consciente e voluntaria que xorde construíndo lazos de confianza baseados na vulnerabilidade humana que mostran os integrantes do equipo, ante os seus erros, temores, e dificultades”. Patrick Lencioni.

Javier Leis

Asesor económico javier.leis@algalia.com Ext 12

Ángel Rodríguez

Asesor e consultor económico angel.rodriguez@algalia.com

default image

Iván Pardo

Técnico económico ivan.pardo@algalia.com Ext 11

Rafael Carrasco

Responsable de persoal e asesor laboral rafa.carrasco@algalia.com

Chus Rial

Técnica económica chus.rial@algalia.com Ext 22

María Romero

Técnica económica maria.romero@algalia.com Ext 15

default image

Begoña Alonso

Asesora económica bego.alonso@algalia.com Ext 27

Marisol Alonso

Técnica laboral marisol.alonso@algalia.com Ext 33

Santiago Míguez

Asesor legal santiago.miguez@algalia.com

Lupe Martínez

Administración algalia@algalia.com Ext 20

Isaura Vilas

Técnica laboral isaura.vilas@algalia.com Ext 31

Elisa Mandado

Técnica laboral elisa.mandado@algalia.com Ext 30

Miguel Barbosa

Responsable de consultoría e consultor miguel.barbosa@algalia.com

default image

Marta Armada

Responsable servizo laboral marta.armada@algalia.com Ext 33

Ana López

Administración ana.lopez@algalia.com Ext 40

Merchi González

Asesora laboral merchi.gonzalez@algalia.com Ext 46

David Rodríguez

Técnico económico david.rodriguez@algalia.com Ext 21

Celso Gándara

Xerente celso.gandara@algalia.com

Jorge Rodríguez

Responsable servizo económico jorge.rodriguez@algalia.com

default image

Maite Vazquez

Asesora laboral maite.vazquez@algalia.com Ext 43

Sonia Peña

Técnica económica sonia.pena@algalia.com Ext 42

David Pereiro

Consultor david.pereiro@algalia.com

Pablo Figueroa

Asesor económico pablo.figueroa@algalia.com Ext 24