Equipo

“Traballar en equipo non é unha virtude, é unha eleción consciente e voluntaria que xorde construíndo lazos de confianza baseados na vulnerabilidade humana que mostran os integrantes do equipo, ante os seus erros, temores, e dificultades”. Patrick Lencioni.

Santiago Míguez

Asesor legal santiago.miguez@algalia.com

Marisol Alonso

Administrativo laboral marisol.alonso@algalia.com Ext 33

Sonia Peña

Administrativo económico asesoria@algalia.com Extensión 42

default image

Maite Vazquez

Asesora laboral maite.vazquez@algalia.com Ext 46

Jorge Rodríguez

Responsable de asesoría e asesor económico jorge@algalia.com

Celso Gándara

Xerente celso@algalia.com

Chus Rial

Administrativo económico chus@algalia.com Extensión 22

Javier Leis

Asesor económico javier@algalia.com Extensión 12

default image

Iván Pardo

Administrativo económico ivan@algalia.com Extensión 11

Ana López

Administración ani@algalia.com Extensión 40

Pablo Figueroa

Asesor económico pablo@algalia.com Extensión 24

Merchi González

Asesora laboral merchi.gonzalez@algalia.com Ext 46

Ángel Rodríguez

Responsable económico, asesor económico e consultor angel@algalia.com

default image

Begoña Alonso

Asesor económico bego.alonso@algalia.com Extensión 27

Rafael Carrasco

Responsable de persoal e asesor laboral rafa@algalia.com

Lupe Martínez

Administración algalia@algalia.com Extensión 20

David Rodríguez

Administrativo económico davidr@algalia.com Extensión 21

Isaura Vilas

Administrativo laboral isaura@algalia.com Ext 31

David Pereiro

Consultor david@algalia.com

Miguel Barbosa

Responsable de consultoría e consultor miguel@algalia.com

default image

Marta Armada

Asesora laboral marta@algalia.com Ext 33