Equipo

“Traballar en equipo non é unha virtude, é unha eleción consciente e voluntaria que xorde construíndo lazos de confianza baseados na vulnerabilidade humana que mostran os integrantes do equipo, ante os seus erros, temores, e dificultades”. Patrick Lencioni.

default image

Begoña Alonso

Asesora económica bego.alonso@algalia.com Ext 27

Lupe Martínez

Administración algalia@algalia.com Ext 20

Javier Leis

Asesor económico javier@algalia.com Ext 12

Rafael Carrasco

Responsable de persoal e asesor laboral rafa@algalia.com

Merchi González

Asesora laboral merchi.gonzalez@algalia.com Ext 46

Marisol Alonso

Administrativa laboral marisol.alonso@algalia.com Ext 33

María Romero

Asesora económica maria.romero@algalia.com Ext 15

Ana López

Administración ani@algalia.com Ext 40

Celso Gándara

Xerente celso@algalia.com

Marcos Barciela

Administrativo laboral marcos.barciela@algalia.com Ext 30

default image

Marta Armada

Coordinadora Equipo Laboral  e asesora laboral marta@algalia.com Ext 33

Pablo Figueroa

Asesor económico pablo@algalia.com Ext 24

David Rodríguez

Administrativo económico davidr@algalia.com Ext 21

David Pereiro

Consultor david@algalia.com

Santiago Míguez

Asesor legal santiago.miguez@algalia.com

Chus Rial

Administrativa económica chus@algalia.com Ext 22

Miguel Barbosa

Responsable de consultoría e consultor miguel@algalia.com

default image

Iván Pardo

Administrativo económico ivan@algalia.com Ext 11

default image

Maite Vazquez

Asesora laboral maite.vazquez@algalia.com Ext 46

Sonia Peña

Administrativa económica asesoria@algalia.com Ext 42

Isaura Vilas

Administrativa laboral isaura@algalia.com Ext 31

Ángel Rodríguez

Coordinador Equipo Económico e consultor económico angel@algalia.com

Jorge Rodríguez

Responsable de asesoría e asesor económico jorge@algalia.com